Egyházmegyei Ifjúsági Csendesnap

Szeretettel hívjuk és várjuk a jelenlegi és volt konfirmandus fiatalokat Egyházmegyei Ifjúsági Csendesnapra. Április 23-án, szombaton Jánkmajtison kerül megszervezésre (4741 Jánkmajtis, Arany J. u. 44.). A csendesnap témája szorosan beleilleszkedik a SzIRT After – Hit Útja c. témasorozatába, és ezen a napon az “Első Lépések” rész fog következni.

 

A nap programja:
09:00 Gyülekező és regisztráció
10:00 Köszöntő – Szalay Kont esperes úr
10:15 Éneklés és bizonyságtétel – Nagy Péter lelkész és a Radír zenekar szolgálatával (Ramocsaháza)
11:30 Szünet
12:00 Ebéd
12:30 Szabadtéri játékok
15:00 Zárás

u.i.: szeretettel hívunk és várunk minden fiatalt hasonló korosztályban a havonta megszervezésre kerülő SzIRT After alkalmainkra. Érdeklődni a SzIRT facebook oldalán lehet.